На базі коледжу проводяться

 курси підготовки до

 зовнішнього незалежного оцінювання,

державної підсумкової атестації

та вступу до коледжів на базі 9 класів


Курси ЗНО ДПА
Посилання на місцезнаходження

ЗАПРОШУЄМО


на День Відкритих дверей 


який відбудеться 24 березня о 10 00

 

   

Зайковський Олег Сергійович

Народився 5 червня 1967 р.н., громадянин України, освіта вища.
Освіта: У 1982 р. закінчив Куйбишевську восьмирічну школу, у 1985 р. закінчив з відзнакою професійно-технічне училище №11 м. Миколаєва, у 1991р. отримав вищу освіту за спеціальністю «Промислова електроніка» в Харківському інституті радіоелектроніки та отримав кваліфікацію «Інженер з електроніки», у 1997 р. отримав другу вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Фізика» та отримав кваліфікацію «Вчитель фізики», у 2012р. отримав третю вищу освіту «Магістр з управління персоналом та економіки праці» у Київському університеті менеджменту освіти, Національної Академії Педагогічних наук України, у 2015р. отримав четверту вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» у ВНЗ Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка».
Трудова діяльність:  У системі освіти свою трудову діяльність розпочав в професійно-технічній освіті, займаючи посади майстра виробничого навчання, викладача спеціальних дисциплін, старшого майстра, заступника директора з навчально-виробничої роботи.
З 2003 року працює у системі вищої освіти. Займав посади завідувача лабораторіями, викладача спеціальних дисциплін, завідувача електрорадіотехнічного відділення, заступника директора з навчальної роботи.
Наказом МОН України від 28 жовтня 2016 року №548-к призначений на посаду директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський коледж».
Член регіональної Ради, Миколаївської обласної державної адміністрації з розвитку професійної освіти.
З листопада 2016р. заступник Голови Ради директорів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Миколаївської області.

 

Звіт директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» Зайковського Олега Сергійовича про виконання умов контракту з Міністерством Освіти і науки України у 2016 /2017 н.р.

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВИБОРЧУ КОМІСІЮ З ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ДИРЕКТОРА ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ»

ПОЛОЖЕННЯ про порядок обрання директора ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж»

ПОЛОЖЕННЯ про порядок обрання представників з числа інших штатних працівників коледжу, які не є педагогічними працівниками, для участі у виборах директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»

ПОЛОЖЕННЯ про порядок обрання представників з числа студентів для участі у виборах директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ З ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ДИРЕКТОРА ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ»

ПОРЯДОК організації роботи офіційних спостерігачів на виборах директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»

Інформація про проведення виборів директора, які відбулися 29 вересня 2016 року