Вибори Президента студентської ради коледжу

На початку жовтня 2016 року у Миколаївському політехнічному коледжу почалася активна підготовка до виборів Президента студентської ради коледжу. На цю посаду було два кандидати. Це Ємінадзе Валерія та Чередніченко Владислав, студенти другого курсу. 17 жовтня 2016 року, у бібліотеці, відбулася зустріч студентів з кандидатами, на якій вони представили свої програми і відповіли на всі запитання студентів. 18 жовтня 2016 року було проведено таємне голосування делегатів груп.

За результатами голосування Президентом студентської ради коледжу стала Ємінадзе Валерія.

 

ПРОТОКОЛ
виборчого комітету по виборах Президента Студентської ради коледжу від 18 жовтня 2016 року.

Присутні члени виборчого комітету: Кондратьєва Алла, Давидова Анна, Осаблюк Євгеній.

1. СЛУХАЛИ: члена виборчого комітету Осаблюка Євгенія, який ознайомив з порядком таємного голосування та запросив пройти до місця таємного голосування. Під час голосування власноручним підписом засвідчує у реєстраційному листі отримання бюлетеня, проходить з бюлетенем до кабіни для таємного голосування, після позначення свого вибору опускає бюлетень до урни.

2. СЛУХАЛИ: члена виборчого комітету Осаблюка Євгенія, який повідомив, що для таємного голосування було видано 174 бюлетенів. Після підрахунку голосів виборчим комітетом, результати голосування за кандидатів на посаду Президента Студентської ради коледжу такі:

Ємінадзе В. М. - Проголосували "за" - 137

Чередніченко В. Р. - Проголосували "за" - 35

Не дійсних голосів - 2

Не з'явилися на голосування 26 осіб