ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - 2019


День відкритих дверей - не простий захід, а один з найважливіших, оскільки саме в цей день абітурієнту надається можливість остаточно прийняти рішення вступати або не вступати в обраний заклад вищої освіти. Для тих, хто ще не визначився з вибором - це хороша можливість ближче познайомитися з конкретним місцем подальшого навчання і визначитися, чи підходить даний навчальний заклад Вам чи ні.
06 квітня 2019 р. в ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» було проведено День відкритих дверей.
Знайомство розпочиналося буквально з порога: свої інформаційні стенди, виставкові зразки, сучасні розробки в коридорі корпусу розгорнули всі випускаючі комісії. Це дозволило гостям одразу після реєстрації поспілкуватися біля них з викладачами та очільниками комісій та отримати відповіді на запитання щодо спеціальностей, організації практик, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо.
Комісія суднобудівних дисциплін - представила макети кораблів та надала інформацію щодо суднкорпусоудування та монтажу проектування і обслуговування суднових машин, механізмів та систем.
Комісія прикладної механіки та галузевого машинобудування - представила зразки верстатів та ознайомила з роботою верстатів з числовим програмним управлінням і робототехнічних комплексів.
Комісія електротехнічних дисциплін - представили стенди з електричним обладнанням, електроприбори та будинок з альтернативними видами енергії.
Комісія телекомунікацій та радіотехніки - представили радіоелектронні апарати та прилади, світлодеодні конструкції, Light-box, smart-box, Led світломузику, світломузику з мікрофонами, Led індикацію «бігуча стрічка».
Комісія інженерії програмного забезпечення - представили комп’ютерні програми написані здобувачами освіти.
Комісія управління, адміністрування та соціально-поведінкових наук представили «Музей економіки» в якому була можливість ознайомитись з приладами обліку починаючи з рахівниць - закінчуючи сучасними калькуляторами та комп’ютерами. А також була проведена виставка грошей починаючи з купонів і закінчуючи сучасними грошима.
Центр професійної освіти фахівців морської індустрії (миколаївське морехідне училище), який функціонує на базі коледжу представив різноманітні стенди з морськими вузлами, засобами захисту на воді і особливу увагу привернуло легке пирнальне обладнання.
Абітурієнтам була надана відмінна можливість ознайомитися з коледжем, спеціалізаціями та викладачами, а також з перших вуст дізнатися про вступ, навчання і студентське життя.
Офіційна частина проходила по стандартному регламенту:
-