Відкрий світ можливостей!

Професійна кар’єра починається з вибору вищого навчального закладу. Цей вибір важливий та дуже відповідальний, саме він визначає напрямок подальшого життєвого шляху.

Доля моряка є загадковою та багатогранною. Тривалі рейси, далекі країни, велика кількість термінології, різнопланові обов’язки – з точки зору звичайних людей це виглядає дуже складно, але водночас дуже цікаво. Отримати можливість доторкнутися до даної професії Ви можете в нашому навчальному закладі.
Сьогодні український моряк користується заслуженим авторитетом у судновласників усього світу.

Навчання проводиться на базі повної середньої освіти (11 класів), за спеціальностями:


8340 «Матрос»

(підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації),
кваліфікація - матрос,
термін навчання - 22 тижні (з них 8 тижнів – виробнича плавпрактика);
Матрос 1 та 2 класів бере участь в суднових роботах, у підготовці вантажних приміщень, вантажних засобів та інвентарю до навантаження, вивантаження та прибирання.

 


7241 «Електрик судновий»

(підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації),
кваліфікація – електрик судновий,
термін навчання - 28 тижнів (з них 8 тижнів – виробнича плавпрактика).
Бере участь у технічному обслуговуванні, профілактичному й поточному ремонті суднового електроустаткування, забезпечує його безперервну роботу.

8340 «Моторист (машиніст)»

(підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації),
кваліфікація – моторист (машиніст),
термін навчання - 28 тижнів (з них 8 тижнів – виробнича плавпрактика).
Несе ходову та стоянкову вахту. Керує стерном судна. Обслуговує і керує головним та допоміжними механізмами. Виконує ремонт суднових двигунів, систем допоміжних механізмів і котлів.


Зарахування на навчання проводиться за результатами співбесіди (без сертифікатів ЗНО) по мірі формування груп.


ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ:

- документ про освіту та додаток до нього оригінал або завірену копію;
- медичну довідку за формою 086-о з підтвердженням професійної придатності, а також документи відповідного лабораторного обстеження та картку щеплень;
- довідку з психоневрологічного та наркологічного диспансеру з перекладом на англійську мову в Бюро перекладів;
- 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;
- копія картки платника податків;
- копія приписного посвідчення (або військового квитка);
- копія документа, що посвідчує особу.

З правилами прийому та етапами вступної кампанії можна ознайомитись на нашому сайті в розділі «Абітурієнт».


Об’єктами професійної діяльності випускників є: технічні засоби морських, річкових і змішаних «річка-море» суден, за родом виконання робіт та виду перевезень, які належать до транспортних.
Навчання проводиться за контрактом у спеціалізованих аудиторіях: СЕУ, будови суден, рятувальних засобів, протипожежної безпеки, надання першої медичної допомоги, охорони праці, морської практики та основ судноводіння, інформаційних технологій, матеріалознавства, англійської мови, основи електротехніки та електрообладнання суден; лабораторіях: електротехніки та електрообладнання суден, електрорадіовимірювань, матеріалознавства, двигунів внутрішнього згорання, ДВС - суднове машинне відділення; майстернях: слюсарній, такелажній, електромонтажній.
У ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» приділяється велика увага організації якісної плавальної практики слухачам коледжу.
Перебування на судні та проходження практики є дуже корисним. Стоїть судно чи йде з порту в порт, задіяно у вантажних операціях або знаходиться у доці на ремонті. Коли слухач на судні, він легко занурюється до навчально-промислового процесу.
На судно слухачам приходять теоретично підготовленими, теоретичний матеріал вони вивчають під час навчальних занять та при проходженні навчальної практики в майстернях коледжу.
Навчальні практики «Протипожежна», «Рятувальні засоби та боротьба за виживання», «Шлюпочна практика» проводиться на навчально-тренувальному судні коледжу «Буревісник», який має технічне оснащення для здійснення навчання та водолазне обладнання для підводних досліджень.
Виробнича плавальна практика здійснюються на судах судноплавних компаній.
Після закінчення навчання здобувачі освіти отримують документ державного зразка і мають право на одержання:
- робочого диплому;
- послужної книжки моряка;
- сертифікатів згідно вимогам міжнародної Конвенції ПДНВ78/95 (STCW-78/95) з доповненнями.
Укладені договори про подальше працевлаштування з судноплавними компаніями.

Слухачі, які успішно закінчили перший (початковий) ступінь професійної (професійно-технічної) освіти та пройшли кваліфікаційну атестацію і мають дванадцять місяців стажу роботи на суднах у складі команди зараховуються на навчання на другий (базовий) рівень професійної (професійно-технічної) освіти на основі конкурсного відбору.

Одночасно з отримання диплома кваліфікованого робітника Ви можете продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціалізаціями ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж».

 

З 1 липня приймальна комісія

Державного вищого навчального закладу «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ»

розпочала прийом документів для вступу на навчання за освітнім рівнем «молодший спеціаліст» на основі базової  загальної середньої освіти (9 класів).

Першого ж дня надійшло чимало заяв від бажаючих навчатися саме в політехнічному коледжі.

Протягом усього періоду прийому документів на денну форму здобуття освіти 

Приймальна комісія коледжу працює з 08.00 до 18.00 (у робочі дні) та з 9.00 до 13.00 (у вихідні).

Нагадуємо, що Прийом документів для вступників, які прагнуть навчатися на повній загальній середній основі (11 класів), триватиме до 22 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, та до 29 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (українська мова та література, математика або фізика або історія України)

 

З правилами прийому та етапами вступної кампанії можна ознайомитись на нашому сайті в розділі «Абітурієнт».

 

Строки подачі документів

Перелік спеціальностей та спеціалізацій коледжу

 

Вас чекає доброзичлива атмосфера й кваліфіковані працівники, які нададуть відповіді на всі поставлені питання  й допоможуть здійснити такий важливий для Вас вибір.

Контакти Приймальної комісії коледжу:

Телефони: (0512) 37-93-79, (0512) 37-95-51, (0512) 37-94-27

E-MailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11

Дістатися до закладу можна: маршрутками: 163, 3, 23, 151, 43, 52, трамваєм № 1Поруч знаходиться ресторанний комплекс "Асторія"

4 квітня студенти Миколаївського політехнічного коледжу взяли участь у комунікаційному тренінгу “Формула пошуку роботи”, організованому обласною бібліотекою для юнацтва спільно з Миколаївським міським центром зайнятості. Цього разу заняття проходило за темами: “Як шукати роботу” і “Особистий PR”.
Завідувач відділу “Інтернет-центр” ОБЮ Тетяна Руснак надала студентам поради щодо пошуку роботи, і конкретизувала, як саме бібліотека може в цьому допомогти.
Заступник начальника відділу профорієнтації Ірина Миколаївна Лук’ян інформувала присутніх про сучасні послуги для молоді, котрі надає Державна служба зайнятості.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - 2019


День відкритих дверей - не простий захід, а один з найважливіших, оскільки саме в цей день абітурієнту надається можливість остаточно прийняти рішення вступати або не вступати в обраний заклад вищої освіти. Для тих, хто ще не визначився з вибором - це хороша можливість ближче познайомитися з конкретним місцем подальшого навчання і визначитися, чи підходить даний навчальний заклад Вам чи ні.
06 квітня 2019 р. в ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» було проведено День відкритих дверей.
Знайомство розпочиналося буквально з порога: свої інформаційні стенди, виставкові зразки, сучасні розробки в коридорі корпусу розгорнули всі випускаючі комісії. Це дозволило гостям одразу після реєстрації поспілкуватися біля них з викладачами та очільниками комісій та отримати відповіді на запитання щодо спеціальностей, організації практик, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо.
Комісія суднобудівних дисциплін - представила макети кораблів та надала інформацію щодо суднкорпусоудування та монтажу проектування і обслуговування суднових машин, механізмів та систем.
Комісія прикладної механіки та галузевого машинобудування - представила зразки верстатів та ознайомила з роботою верстатів з числовим програмним управлінням і робототехнічних комплексів.
Комісія електротехнічних дисциплін - представили стенди з електричним обладнанням, електроприбори та будинок з альтернативними видами енергії.
Комісія телекомунікацій та радіотехніки - представили радіоелектронні апарати та прилади, світлодеодні конструкції, Light-box, smart-box, Led світломузику, світломузику з мікрофонами, Led індикацію «бігуча стрічка».
Комісія інженерії програмного забезпечення - представили комп’ютерні програми написані здобувачами освіти.
Комісія управління, адміністрування та соціально-поведінкових наук представили «Музей економіки» в якому була можливість ознайомитись з приладами обліку починаючи з рахівниць - закінчуючи сучасними калькуляторами та комп’ютерами. А також була проведена виставка грошей починаючи з купонів і закінчуючи сучасними грошима.
Центр професійної освіти фахівців морської індустрії (миколаївське морехідне училище), який функціонує на базі коледжу представив різноманітні стенди з морськими вузлами, засобами захисту на воді і особливу увагу привернуло легке пирнальне обладнання.
Абітурієнтам була надана відмінна можливість ознайомитися з коледжем, спеціалізаціями та викладачами, а також з перших вуст дізнатися про вступ, навчання і студентське життя.
Офіційна частина проходила по стандартному регламенту:
- вступна промова директора;
- виступ відповідального секретаря приймальної комісії;
- виступи голів випускаючих комісій;
- виступ викладача Центру професійної освіти фахівців морської індустрії.


Директор коледжу, Зайковський Олег Сергійович - розповів про історію та традиції коледжу, про особливості навчання в ньому й про перспективи, які відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати тут вищу освіту. Ну і, звісно, про вимоги до них. А ще він говорив про унікальні можливості для всебічного оволодіння обраним фахом, що їх надає коледж усім своїм здобувачам освіти. Також розповів щодо організації практик і можливостей працевлаштування за обраним фахом.
Докладніше про умови вступу у 2019 році розповіла учасникам відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Добраш Анна Анатоліївна. Вона зупинилась на окремих питаннях процедури вступу до коледжу і відповіла на запитання майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.
Для батьків виступали голови випускаючих комісій та детально ознайомлювали у своїх повідомленнях, презентаціях та демонстраціях з спеціалізаціями, якою кожний з них займається.
Виступ викладача Центру професійної освіти фахівців морської індустрії Жиганова С.М. був дуже інформативним та
емоційним. Він розповів про важливість та затребуваність професії моряка. Говорив про плюси і мінуси професії. Серед переваг, звичайно ж, висока зарплата, можливість побачити світ, постійне професійне зростання. Звичайно, непросто знаходиться 6-8 місяців далеко від дому та часто доводиться працювати без вихідних, але результат того вартий.
Після офіційної частини всі присутні мали можливість ознайомитися з усіма спеціалізаціями коледжу з обладнанням, спеціалізованими кабінетами, аудиторіями та лабораторіями.
Учасникам Дня відкритих дверей роздавалися й відповідні друковані матеріали. Для охочих також було організовано екскурсію по коледжу.
Абітурієнти цікавились особливостями обраних спеціалізацій, професійними перспективами, вступними іспитами та іншими особливостями вступу. Батьків цікавила практична сторона: статус коледжу, викладацький склад, умови мешкання для іногородніх, особливості платного навчання, пільги.
В день відкритих дверей абітурієнти та їх батьки особисто спілкувались з адміністрацією коледжу, придивлялись до спеціалізацій та викладачів, матеріально-технічної бази — починаючи з аудиторій, лабораторного обладнання, бібліотеки та закінчуючи їдальнею і спортивними майданчиками та секціями.


Будемо раді бачити Вас у складі наших студентів.

Зустріч студентів ДВНЗ МПК з представником Фонду розвитку  м.Миколаєва  М. Золотухіним  27.03.2019р. в Обласній бібліотеці для юнацтва.