Комісія cуднобудівних дисциплін

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Вовк

Олександр

Борисович

спеціаліст першої категорії Херсонський державний педінститут ім. Н.К.Крупської, 1992

"Загальнотехнічні дисципліни та праця"

Викладач загальнотехнічних дисциплін

Кравченко

Леонід

Прокопович

кандидат технічних наук,  доцент Миколаївський кораблебудівний інститут імені адмірала Макарова, 1970

"Технологія і устаткування зварювального виробництва"

 інженер-механік

Найчук

Світлана

Григорівна

викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут ім.адмірала Макарова, 1976

"Обладнання і технологія зварювального виробництва"

 інженер-механік

Рожанська

Олена

Сергіївна

спеціаліст вищої категорії

Миколаївський кораблебудівний інститут ім.Макарова, 1993;

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, 2018.

 

  • "Холодильні та компресорні машини і установки"

 інженер-механік;

  • "Суднобудування"

Ступінь вищої освіти Магістр

Романенко

Тетяна

Володимирівна

спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» Миколаївський кораблебудіівний інститут ім адм Макарова, 1975.

"Суднобудування та судноремонти"

 інженер-кораблебудівник

Овдієнко

Дмитро

Ігоревич

спеціаліст Миколаївський ордена Трудового Червоного Прапора кораблебудівний інститут ім.адм.Макарова, 1994.

"Проектування і монтаж суднових енергетичних установок"

інженер-механік

Комісія електротехнічних дисциплін

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Бутер

Олександр

Євгенійович

спеціаліст вищої категорії Челябінське вище військове автомобільне командне училище, 1980

"Командна тактична автомобільна техніка"

 офіцер з вищим військово-спеціальною освітою   інженера по експлуатації автомобільної техніки

Гожа

Тетяна

Олександрівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала Макарова, 1994

"Електропривод та автоматизація промислових установ"

 інженер-електрик

Жигадло

Олександр

Олексійович

спеціаліст Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, 2015

"Електромеханічні системи автоматизаціїта електропривод"

 спеціаліст з електромеханіки

Кудра

Ростислав

Степанович

спеціаліст вищої категорії

Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адм. С.О.Макарова

 "Математика", вчитель математики;

"Електроустаткування суден", інженер-електрик

Курган

Андрій

Валентинович

спеціаліст Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, 2017р, 

"Електромеханічні системи автоматизації та електропривод"

електромеханік

Мещанінова

Ольга

Анатоліївна

викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала Макарова, 1973

"Електроустаткування суден"

 інженер-електрик

Писаревський

Володимир

Миколайович

кандидат технічних наук, доцент, старший науковий працівник Харківський політехнічний інститут ім Леніна, 1967

"Хімічна технологія органічних барвників та проміжних продуктів"

 інженер-технолог

Сомрякова

Ірина

Феодосіївна

спеціаліст другої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут ім.Макарова, 1986

"Електрообладнання суден"

 інженер-електрик

Хорошок

Сергій

Вікторович

спеціаліст Таганрогський радіотехнічний інститут ім. В.Д.Калмикова,1984

"Автоматика і телемеханіка"

інженер-електрик

Швець

Надія

Олександрівна

спеціаліст вищої категорії  

Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адм. С.О.Макарова

 "Електроустаткування суден", інженер-електрик

Ярохін

Олександр

Володимирович

спеціаліст Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, 2017

"Електромеханічні системи автоматизації та електропривод"

 електро-механік

Комісія телекомунікацій та радіотехніки

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Артамонов

Віктор

Володимирович

спеціаліст Миколаївський політехнічний інститут, 2013

"Компютерні системи та мережі"

 інженер з компютерних систем

Борківський

Олександр

Романович

спеціаліст Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Белінського, 1983

"Фізика і математика"

вчитель фізики і математики

Зайковський

Олег

Сергійович

спеціаліст вищої категорії, викладач -методист Одеський політехнічний інститут,1991

"Ремонт промислової електроніки"

 інженер-електромеханік

Кравчина

Віталій

Вікторович

спеціліст вищої категорії Дніпропетровський державний університет, "Фізика",  1978

кандидат технічних наук зі спеціальнгості "Технологія, обладнання та виробництво електронної техніки"

фізик, викладач фізики

Надич

Михайло

Михайлович

спеціаліст вищої категорії
  • Миколаївський державний університет ім. В.Сухомлинського, 2005;

 

  • МДУ ім. В.О. Сухомлинського, 2004 р спеціальність 
  • "Педагогіка і методика середньої освіти.Фізика",

 магістр педагогічної освіти,   викладач фізики;

  • «Педагогіка та методика середньої освіти»,

 вчитель математики, фізики,     астрономії, бжд

Ставинська

Юлія

Володимирівна

спеціаліст Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, 2006

"Електричні системи і комплекси транспортних засобів"

 спеціаліст-електромеханік

Комісія прикладної механіки та галузевого машинобудування

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Лук`яненко

Петро

Вадимович

спеціаліст вищої категорії Український державний морський технічний університет, 2000

"Електромеханічні системи автоматизації та електропривод"

 інженер -електромеханік

Павельчук

Тетяна

Миколаївна

спеціаліст вищої категорії Український державний морський технічний університет, 1998

"Технологія машинобудування"

 інженер-механік

Чубар

Валерій

Васильович

спеціаліст вищої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адм.Макарова, 1989

"Суднові машини та механізми"

 інженер-механік

Яремчук

Олександр

Валентинович

спеціаліст першої категорії Український державний морський технічний університет, 2001

"Електромеханічні системи автоматизації та електропривод"

 інженер-електромеханік

Комісія інженерії програмного забезпечення

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Костерчук

Світлана

Миколаївна

спеціаліст першої категорії Миколаївський політенічний інститут, 2006

"Компютерні системи та мережі"

 інженер компютерних систем

Купрін

Євген

Михайлович

спеціаліст ВНЗ "Міжнародний технологічний університет "Миколаївська політехніка"

"Компютерні системи та мережі"

 інженер з компютерних систем

Морозов

Сергій

Іванович

спеціаліст другої категорії ВНЗ"Миколаївський політехнічний інститут", 2014

"Компютерні системи та мережі"

 інженер з компютерних систем

Новожилова

Ольга

Вадимівна

спеціаліст першої категорії Миколаївський державний педагогічний університет, 2001

"Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та основи інформатики"

 вчитель математики та основ інформатики

Плоткіна

Ольга

Григорівна

спеціаліст вищої категорії, старший викладач Дніпропетровський державний університет імені 300-річчя возєднання України з Росією,1972

"Обчислювальна математика"

 математик-обчислювач

Степаненко

Анастасія

Ігорівна

к.п.н., спеціаліст вищої категорії Миколаївський політехнічний інститут, 2006(Комп'ютерні системи та мережі)

"Комп'ютерні системи та мережі"

Інженер комп'ютерних систем

Чернявський

Олександр

Сергійович

спеціаліст другої категорії

Миколаївський політехнічний інститут, 2008;

Міжнародний технологічний університет "Миколаївська політехніка", 2017

  • "Компютерні системи та мережі"

         інженер з компютерних систем;

  • "Облік і оподаткування"

         спеціаліст з обліку і оподаткування

Комісія управління, адміністрування та соціально-поведінкових наук

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Добраш

Анна

Анатоліївна

спеціаліст Миколаївський політехнічний інститут, 2005

 "Облік та аудит"

  спеціаліст з обліку та аудиту

Жованік

Галина

В`ячеславівна

спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» Миколаївський кораблебудівний інститут ім.адмірала Макарова, 1975

"Економіка та організація машинобудівної промисловості"

 інженер-економіст

Кікоть

Оксана

Олегівна

спеціаліст другої категорії Миколаївський політехнічний інститут, 2007

"Облік і аудит"

 спеціаліст з обліку і аудиту

Козачук

Ніла

Федорівна

спеціаліст вищої категорії, викладач - методист Миколаївський Ордена трудового червоного прапора кораблебудівний інститут, ім. С.О. Макарова, 1975 р.

"Економіка та організація машинобудівної промисловості"

 інженер-економіст

Лосенко

Наталя

Яківна

спеціаліст вищої категорії Одеський національний університет І.І.Мечнікова, 2002

"Облік та аудит"

 економіст-бухгалтер

Томас

Ірина

Георгіївна

спеціаліст другої категорії Миколаївський політехнічний інститут, 2008

"Облік та аудит"

 спеціаліст з обліку та аудиту

Комісія фундаментальних дисциплін

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Дмитрук

Наталія

Володимирівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала Макарова,1985

"Електрообладнання суден"

 інженер-електрик

Єлеонська

Інна

Дмитрівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут, 1968

"Судові силові установки"

 інженер - механік

Лівшиць

Лілія

Іванівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут ім.адмірала Макарова,1971

"Турбінобудування"

 інженер-механік

Савранська

Вікторія

Вікторівна

спеціаліст першої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала Макарова, 1991

"Суднобудування та судноремонти"

 інженер-кораблебудівник

Комісія природничо-математичних дисциплін дисциплін

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Алексашина

Ірина

Вячеславівна

Спеціаліст Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського, 2017

"Фізіологія людини і тварини"

біолог, фізіолог

Акшаєва

Олена

Геннадіївна

спеціаліст Миколаївський національний університет ім.В.О.Сухомлинського, 2017р.

"Біологія"

біолог ,викладач біології екології та основ здоров'я, практичний психолог

Баклан

Денис

Анатолійович

спеціаліст МНУ ім.В.О.Сухомлинського, 2016

"Фізика"

фізик, вчитель фізики та астрономії, вчитель інформатики

Гальченко

Людмила

Олегівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний педагогічний університет, 2001, Миколаївський державний педагогічний інститут 1994
  • "Педагогіка і методика середньої освіти. Математика"

         магістр педагогічної освіти, викладач                       математики

  • "Математика"

         вчитель математики

         інформатики та обчислювальної техніки

Грипачевська

Ірина

Олександріна

спеціаліст вищої категорії, викладач - методист Одеський державний університет, 1979

"Біологія"

 викладач біології та хімії

Жукова

Любов

Павлівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний інститут ім. Белінського, 1973

"Математика"

 вчитель математики

Каушан

Тетяна

Миколаївна

кандидат педагогічних наук, викладач-методист , спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Белінського, 1982

"Фізика і математика"

 вчитель фізики і математики

Конюхова

Наталя

Анатоліївна

спеціаліст першої категорії Університет менеджменту освіти, 2010;Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, 2016
  • "Педагогіка вищої школи"

         викладач університетів та вищих навчальних закладів;

  •  "Програмне забезпечення систем"

          інженер-програміст

Кузнєцова

Валентина

Миколаївна

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Одеський державний університет,1973

"Фізика, теплофізика"

 фізик

Піньошко

Галина

Іванівна

викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут ім.адм.Макарова, 1989

"Суднобудування та судноремонти"

 інженер-кораблебудівник

Суворова

Оксана

Володимирівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний педагогічний інститут , 1998

"Математика та основи інформатики"

 вчитель математики та основ інформатики

Комісія соціально-економічних дисциплін

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Бутирська

Наталія

Володимирівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала Макарова, 1971

"Економіка і організація машинобудівної промисловості"

 інженер-економіст

Забабуріна

Наталя

Вікторівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач, спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний педагогічний інститут, 1982

"Історія"

 вчитель історії та суспільствознавства

Зима

Марина

Вікторівна

спеціаліст другої категорії Миколаївський державний педагогічний університет, 2000

"Педагогіка і методика середньї освіти. Історія. Спецілізація: Правознавство"

 учитель історії та правзнавства

Кущова

Тетяна

Михайлівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний університет В.О. Сухомлинського  

Мариксіна

Ірина

Володимирівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Белінського, 1986

"Історія"

вчитель історії та суспільствознавства

Шапорда

Володимир

Анатолійович

викладач вищої категорії, «старший викладач» Миколаївський державний педагогічний інститут, 1996

"Історія та основи правознавства"

 вчитель історії та правознавства

Комісія гуманітарних дисциплін

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Бігун

Алла

Степанівна

спеціаліст першої категорії Миколаївський державний педагогічний інститут, 1998

"Українська мова і література"

вчитель українськї мови і літератури, зарубіжної літератури

Вовк

Надія

Йосипівна

спеціаліст вищої категорії, викладач - методист Миколаївський педагогічний інститут, 1989

"Українська мова та література"

вчитель української мови та літератури

Дудкіна

Олена

Олександрівна

cпеціаліст І категорії Миколаївський державний педагогічний інститут, 1998

"Українська мова і література та мова і література (російська)"

вчитель української мови і літератури та російської мови і зарубіжної літератури

Липко

Тетяна

Володимирівна

спеціаліст першої категорії Житомирський державний університет імені І.Франка, 2004

"Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та історія"

вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії

Молчанова

Оксана

Олександрівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний педагогічний університет, 1996

"Українська мова та література"

 вчитель української мови та літератури

П`янова

Лариса

Луківна

спеціаліст вищої категорії, старший викладач Миколаївський державний педагогічний інститут ім. Белінського,1980

"Російська мова та література"

 вчитель російської мови та літератури

Комісія іноземної філології

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Касат

Наталя

Миколаївна

спеціаліст другої категорії Миколаївський державний університет імені В.О.Сухоминського, 2004

"Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література(англійська)"

 вчитель англійської мови та зарубіжної літератури

Савченко

Інна

Василівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний педагогічний університет, 2001

"Педагогіка і методика середньої освіти.Українська мова і література та мова і література(англійська)"

вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури

Хапров

Дмитро

Євгенович

спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний педагогічний інститут 1998

"Мова і література(англійська і німецька)"

вчитель англійської і німецької мови та зарубіжної літератури

Черниченко

Ольга

Володимирівна

спеціаліст вищої категорії Миколаївський державний педагогічний університет, 2001

"Педагогіка і методика середньої освіти.Українська мова і література та мова і література(англійська)"

вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури

Комісія фізвиховання і допризової підготовки

ПІБ Категорія, наукова ступень, вчене звання Назва ВНЗ та рік закінчення Спеціальність, кваліфікація

Букшицька

Світлана

Олександрівна

спеціаліст першої категорії Миколаївський державний університет ім. В.О. Сухомлинського,2007

"Педагогіка і методика середньої освіти.Фізична культура"

вчитель фізичної культури і валеології, керівник спортивних секцій, організатор туристичної роботи"

Глова

Олександр

Миколайович

старший викладач, спеціаліст вищої категорії Черкаський державний педагогічний інститут, 1981, Донецьке вище військове політичне училище інженерних військ тавійськ зв'язку,1977

"Російська мова і література"

учитель російської мови і літератури"

політробітник із середньою військово-політичною освітою-учитель початкових класів

Ізбаш

Леонід

Михайлович

кандидат педагогічних наук , спеціаліст вищої категорії Миколаївський педагогічний інститут ім.В.О.Сухомлинського, 2007

"Педагогіка і методика середньої освіти.Фізична культура і допризовна підготовка"

вчитель фізичної культури, допризовнї підготовки і валеології, організатор туристичної роботи

Каушан

Володимир

Дмитрович

спеціаліст першої категорії Миколаївський педагогічний інститут ім. Белінського, 1984

"Початкове військове навчання та фізичне виховання"

викладач початкового військового навчання та фізичного виховання

Полеха

Людмила

Петрівна

спеціаліст Миколаївський політичний інститут, 2009

"Фізична реабілітація"

спеціаліст з фізичної реабілітації