English Ukrainian
   

Посвята в студенти 2018

31 серпня 2018 року традиційно наш заклад відчинив свої двері тим, хто за літо змінив статус «учень» на «студент» вищого навчального закладу - одного з найстаріших закладів Миколаївщини.

Посвяту у студенти першокурсників, які навчатимуться за 12-ма престижними освітніми напрямами, затребуваними на сучасному регіональному ринку праці, що дають шанс на відродження краю, радо розділили з нами Народні депутати Верховної Ради України Жолобецький Олександр Олександрович, Кремінь Тарас Дмитрович та директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної адміністрації Удовиченко Олена Олександрівна.

Гості привітали близько 300 здобувачів освіти І курсу та висловили переконання, що таким піднесеним має бути не тільки початок нового навчального року в закладах фахової передвищої освіти, де готують висококласних молодших спеціалстів.

Жолобецький Олександр Олександрович зазначив, що з таким настроєм Миколаївщина має відродитися через освіту і науку, сучасні порти та легендарні верфі, потужні заводи та сучасні підприємства, де шукають таких випускників, де якраз і повинна працювати наша талановита молодь.

Кремінь Тарас Дмитрович висловив сподівання, що за підтримки Миколаївської обласної ради та Миколаївської ОДА в нас буде прийнято цільову обласну програму «Про розвиток людського капіталу на 2018-2030 рр.», якою, крім іншого, будуть значно збільшені обсяги регіонального замовлення на підготовку» кваліфікованих кадрів.

Удовиченко Олена Олександрівна побажала всім присутнім здійснення амбітних планів! З вітальним словом-напуттям до колег, батьків та першокурсників звернувся директор закладу Зайковський Олег Сергійович, який побажав успіхів у навчанні першокурсникам, плідної праці науково-педагогічному колективові.

На свято завітали друзі закладу - народний художній колектив - ансамбль танцю «Джерельце» (керівник Макарова Г.). Традицією такої співпраці є те, що учасники колективу потім стають членами нашими студентами.