English Ukrainian
   

26 лютого 2019 року ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» відновив традицію визначення найкращого, найспритнішого та найбільш мужнього здобувача освіти, що боровся за звання «Містер Політеху» -2019». Захід було проведено під гаслом «Спорт – це спосіб життя». Бо спорт – важливий для кожної сучасної людини, а для молодого покоління особливо. Саме за його допомоги людина має можливість перевірити на що здатна. Саме талановиті, розумні, креативні, веселі, сильні, ерудовані, харизматичні нащадки колишніх козаків взяли участь у конкурсі та представили вид спорту, який їм припав до душі. Отже, участь брали:

 • Богачов Павло, група Т-217, спеціальність «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і роботою технічних комплексів», вид спорту – ММА;
 • Ковальчук Даніїл, група Б-118, спеціальність «Облік і аудит на підприємствах і в організаціях, вид спорту – баскетбол;
 • Савун Ілля, група Р-118, спеціальність «Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок», вид спорту – плавання;
 • Старовойтов Олександр, група Х-316, спеціальність «Машинобудування та матеріалообробка», вид спорту – дзюдо;
 • Стройнов Олександр, група П-128, спеціальність «Програмна інженерія», вид спорту – футбол.

 

Кожен учасник знав, що має пройти нелегке випробовування, але остаточну крапку у боротьбі за звання «Містер Політеху» ставило журі, до складу якого входили представниці найпрекраснішої половини людства, а саме: Головченко Марина Вікторівна, заступник директора Коледжу преси та телебачення, голова журі; Трегубова Катерина Юріївна, творча людина, помічник народного депутата України Жолобецького О.О.; Логвінова Ольга Григорівна, бізнес-леді; Довгаль Олена Валеріївна, доцент Миколаївського національного аграрного університету, кандидат економічних наук; Скорох Оксана, амбасадор, лідер компанії AVON. Також на святі працювала наглядова комісія у складі талановитих та найкращих чоловіків України: Талпа Дмитро, засновник та директор Студії декору та флористики «Букетики»; Федорченко Євген Миколайович, комерційний директор Active-SPA wellness студії; Острєв Андрій Петрович, голова наглядової комісії, шанована людина в Україні, політтехнолог, тренер, бізнесмен; Чередниченко Олег – король десертів. Винятком у складі наглядової комісії стала бізнес-леді, актриса творчого об’єднання «Простые люди», стендап-комік, екс-капітан КВК збірної м. Миколаїв «Гарячі голови» - Погосова Анастасія. Змагалися хлопці у таких конкурсах:

 1. Спортивний моціон
 2. Візитна картка
 3. Фізкультхвилинка
 4. Реклама спеціальності
 5. Розминка «Хто найрозумніший?!»
 6. Моє захоплення

Змагання були цікавими, хвилюючими для глядацької аудиторії, оскільки виступи учасників конкурсу переплітались з виступами творчих колективів міста, рекламними паузами на виступи здобувачів освіти коледжу, пародійними номерами викладацького складу та розіграшем призів. Гостями свята стали: здобувачі освіти кафедри хореографії МФ КНУКіМ під керівництвом Мерлянова Михайла, заслуженого працівника культури України, доцента; гурт української пісні Обласної філармонії «Вільні козаки»; народний художній колектив, ансамбль танцю «Юність Прибужжя» (керівник Белічко Ігор); здобувачі освіти коледжу, які підтримують імідж навчального закладу значними спортивними досягненнями, та викладачі фізичної культури коледжу, які присвятили своє життя спорту; народний художній колектив, ансамбль танцю "Джерельце".(керівник Макарова Ганна)

Всі з нетерпінням очікували на результати конкурсу - оцінки журі. Отже, переможцем конкурсу, «Містером Політеху» - 2019» став СТАРОВОЙТОВ ОЛЕКСАНДР, який також здобув звання переможця у номінації «Містер глядацьких симпатій». В інших номінаціях перемогли: «Містер Винахідливість» - Богачов Павло; «Містер Досконалість» - Ковальчук Даніїл; «Містер Артистизм» - Савун Ілля; «Містер Ерудит» - Стройнов Олександр.