English Ukrainian
   

28 березня 2019 року наше місто святкувало 75-у річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників. На центральній площі міста білі меморіалу героям-десантникам загону Костянтина Ольшанського зібрались мешканці міста, щоб вшанувати пам'ять загиблих. Серед присутніх були і здобувачі освіти нашого навчального закладу.

Після вшанування ветеранів та хвилини мовчання відбулося покладання квітів до пам’ятника героям Ольшанцям та до Вічного вогню. За приблизними підрахунками після війни у нашому місті мешкало майже 180 чоловік, що брали участь у боях за визволення міста, в тому числі і з загону Ольшанців. Тепер у нашому місті живуть лише два ветерани, які брали участь у боях за місто: це Дмитро Пилипович Іванець (95 років) та Григорій Тихонович Заговалов (100 років).

Здобувачам освіти ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж», які брали участь у покладанні квітів до меморіалу, пощастило познайомитись, привітати Дмитра Пилиповича, що брав участь в урочистостях, та подякувати за перемогу, здобуту 75 років тому.