English Ukrainian
   

Результати вступних іспитів

 

 

Екзаменаційні групи 2019

Розклад проведення співбесід та вступних випробувань для абітурієнтів 2019 року(на основі базової середньої освіти)

 

 

Екзаменаційні групи 2019

Для подачі електронної заяви необхідно:

1. До 1800 години 25 липня зареєструвати електронні кабінети та завантажити додатки до документів про повну загальну середню освіту;

2. З 12 липня по 8 серпня подати електронну заяву за обраними спеціальностями.

 

Для конкурсного відбору осіб, зараховуються бали сертифіката(ів) ЗНО з:

- української мови та літератури;

- математики або фізики або історія України (за вибором вступника).

Мінімальна кількість балів сертифікату у кожного предмету 100 балів.

 

Детальна інформація:

м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11

Довідки за телефонами:

(0512)-37-97-54, (0512) 37-93-79,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - 2019!!!


День відкритих дверей - не простий захід, а один з найважливіших, оскільки саме цього дня абітурієнту надається можливість остаточно визначити для себе вступати або не вступати до обраного закладу вищої освіти. Для тих, хто ще не визначився з вибором, це гарна нагода ближче познайомитися з конкретним місцем подальшого навчання й переконатися, чи підходить даний навчальний заклад чи ні.
06 квітня 2019 року о 1000 у ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» буде проходити День відкритих дверей.
Під час даного заходу абітурієнти та їх батьки зможуть зануритися в атмосферу студентського життя, буде надано чудову можливість ознайомитися з коледжем, спеціальностями та викладачами, а також із перших вуст дізнатися про вступ, навчання та студентське життя.
Презентації проходитимуть за регламентом:
- вступна промова директора;
- виступ відповідального секретаря приймальної комісії;
- виступи голів випускаючих комісій.
Ви зможете отримати інформацію щодо історії та традицій коледжу, про особливості навчання в ньому й про перспективи, що відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати тут вищу освіту. Ну і, звісно, про вимоги до них. А ще про унікальні можливості для всебічного оволодіння обраним фахом, що їх надає коледж усім своїм здобувачам освіти. Також буде можливо отримати інформацію щодо організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом.
Голови випускаючих комісій детально ознайомлять у своїх виступах, презентаціях та демонстраціях за спеціальностями, якою кожний з них займається, а також проведуть екскурсії спеціалізованими кабінетами та лабораторіями.
У День відкритих дверей абітурієнти та їх батьки особисто зможуть поспілкуватись з адміністрацією коледжу, придивитися до спеціальностей та викладачів, матеріально-технічної бази - починаючи з аудиторій, лабораторного обладнання, бібліотеки та закінчуючи їдальнею і спортивними майданчиками - та отримати відповідь на всі поставлені запитання.
До уваги всіх, хто з якихось причин не може відвідати коледж 06.04.2019 р., але хотів би тут навчатись, детальну інформацію про наш заклад освіти та спеціальності можна знайти на сайті mpk.mk.ua, за посиланням https://mpk.mk.ua/index.php/ua/spetsialnist


Будемо раді бачити Вас!
ЗА АДРЕСОЮ:

м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11

Результати вступних екзаменів 2017