ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - 2019!!!


День відкритих дверей - не простий захід, а один з найважливіших, оскільки саме цього дня абітурієнту надається можливість остаточно визначити для себе вступати або не вступати до обраного закладу вищої освіти. Для тих, хто ще не визначився з вибором, це гарна нагода ближче познайомитися з конкретним місцем подальшого навчання й переконатися, чи підходить даний навчальний заклад чи ні.
06 квітня 2019 року о 1000 у ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» буде проходити День відкритих дверей.
Під час даного заходу абітурієнти та їх батьки зможуть зануритися в атмосферу студентського життя, буде надано чудову можливість ознайомитися з коледжем, спеціальностями та викладачами, а також із перших вуст дізнатися про вступ, навчання та студентське життя.
Презентації проходитимуть за регламентом:
- вступна промова директора;
- виступ відповідального секретаря приймальної комісії;
- виступи голів випускаючих комісій.
Ви зможете отримати інформацію щодо історії та традицій коледжу, про особливості навчання в ньому й про перспективи, що відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати тут вищу освіту. Ну і, звісно, про вимоги до них. А ще про унікальні можливості для всебічного оволодіння обраним фахом, що їх надає коледж усім своїм здобувачам освіти. Також буде можливо отримати інформацію щодо організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом.
Голови випускаючих комісій детально ознайомлять у своїх виступах, презентаціях та демонстраціях за спеціальностями, якою кожний з них займається, а також проведуть екскурсії спеціалізованими кабінетами та лабораторіями.
У День відкритих дверей абітурієнти та їх батьки особисто зможуть поспілкуватись з адміністрацією коледжу, придивитися до спеціальностей та викладачів, матеріально-технічної бази - починаючи з аудиторій, лабораторного обладнання, бібліотеки та закінчуючи їдальнею і спортивними майданчиками - та отримати відповідь на всі поставлені запитання.
До уваги всіх, хто з якихось причин не може відвідати коледж 06.04.2019 р., але хотів би тут навчатись, детальну інформацію про наш заклад освіти та спеціальності можна знайти на сайті mpk.mk.ua, за посиланням https://mpk.mk.ua/index.php/ua/spetsialnist


Будемо раді бачити Вас!
ЗА АДРЕСОЮ:

м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11