×

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder news/30112019 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

    З метою сприяння психологiчної адаптацiї першокурсникiв в ДВНЗ"МПК"до умов навчання і пiдвищення мотивації навчання; знаходження оптимальних моделей поведінки і формування навичок конструктивного спілкування в студентському середовищi, були проведені психологічні тренінги для усіх груп 1-ого курсу: «Знайомство в групі. Адаптація до навчання» з 05.09.по 11.09.20 р.

   Організатор: заступник директора з виховної роботи та соціально-гуманітарних питань Н.В. Забабуріна.
      Ведуча тренінгу: практичний психолог коледжу М.М.Пархоменко.
      Дякуємо бібліотеці за спвпрацю та місце проведення тренінгу.

Інформація щодо умов проходження ДПА
(в тому числі у формі ЗНО) у 2020році для здобувачів освіти
ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж».

Адміністрація ДВНЗ « МПК» доводить до відома здобувачів освіти та їх батьків наступну інформацію:

1. Відповідно Закону України, здобувачі освіти які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у коледжі у 2020р (в тому числі які не склали ДПА у формі ЗНО у 2019 році) звільняються від проходження ДПА (в тому числі у формі ЗНО).

2. Здобувачі освіти мають право, за власним бажанням пройти ДПА у формі ЗНО.

В цьому випадку:

2.1 для здобувачів освіти II-го курсу навчання які прийняли рішення складати ДПА у формі ЗНО, результати будуть вноситись до додатків свідоцтва за поданою заявою повнолітнього здобувача (для повнолітніх) або заявою одного з батьків, інших законних представників (для неповнолітніх здобувачів освіти), яка подається завідувачу відповідного відділення, на ім′я директора коледжу, протягом 2-х тижнів після початку 2020/2021 навчального року.

При відсутності заяви у додатках до свідоцтва буде внесено запис «Звільнено».

2.2 для здобувачів освіти III –го курсу, які не склали ДПА у формі ЗНО у 2019 р. та які прийняли рішення складати ДПА у формі ЗНО, результати ДПА (в тому числі у формі ЗНО) у 2020році будуть вноситись до додатку свідоцтва про повну загальну середню освіту за поданою заявою повнолітнього здобувача (для повнолітніх) або заявою одного з батьків, інших законних представників (для неповнолітніх здобувачів освіти), яка подається завідувачу відповідного відділення протягом 2-х тижнів після початку 2020/2021 навчального року.

При відсутності заяви у додатках до свідоцтва буде внесено запис «Звільнено».

2.3. випускники 2020 року, які завершують навчання у коледжі, але не пройшли ДПА у формі ЗНО у 2019році можуть бути звільнені від ДПА за заявою, яка подається завідувачу відповідного відділення до 2 липня 2020 року, про звільнення від ДПА.

Відповідно поданої заяви у додатку до свідоцтва буде внесено запис «Звільнено».

2.4. здобувачі освіти II- х курсів, які планують перервати навчання у коледжі та отримати свідоцтво про повну загальну середню освіту, до 2 липня 2020 року мають подати відповідні заяви завідувачам відділень, на ім’я директора коледжу, в яких зазначити: планують вони бути звільнені від ДПА чи будуть проходити ДПА у формі ЗНО, що буде відображено у додатку до свідоцтва про повну загальну середню освіту.

У разі проходження ДПА у формі ЗНО в додаток вноситься оцінка з відомості проходження ДПА у формі ЗНО.

У разі відмови від проходження ДПА у додатку до свідоцтва буде внесено запис «Звільнено».

Адміністрація коледжу наголошує:

- підготовка документів про здобуття повної загальної середньої освіти потребує певного часу ( до трьох тижнів).

Усі Заяви необхідно подати в електронному вигляді на електронну адресу коледжу рЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та в паперовому вигляді за адресою: 54030 м. Миколаїв, вул. Нікольська 11-А, за допомогою засобів поштового зв’язку.

Інформація щодо умов проходження ДПА у 2020році для здобувачів освіти ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» складена відповідно до:

1. Закон України

2. Положення про Державну підсумкову атестацію студентів Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»,  які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти

3. Лист МОН № 1/9-339 від 22.06.2020

    25.03.2020 відбувся семінар кураторів відділення "Телекомунікації та інженерії програмного забезпечення" за темою «Методика створення  особистого сайту викладача для використання у педагогічній діяльності».

    З матеріалами до семінару можно ознайомитися за наступними посиланнями: