×

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder news/30112019 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

В ДВНЗ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ» БУЛО ПРОВЕДЕНО РЯД ЗАХОДІВ СПРЯМОВАНИХ НА ПОСИЛЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

У зв’язку з випадком виникнення пожежі 4 грудня 2019 року в будівлі ДВНЗ “Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу” в ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» був проведений ряд заходів спрямованих на посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки в приміщеннях коледжу та гуртожитку.

Інженером з охорони праці Камінським О.Г., було складено графік перевірки електрогосподарства структурних підрозділів закладу освіти з негайним усуненням виявлених недоліків; перевірка наявності та справності первинних засобів пожежогасіння.

16 та 17 грудня було проведено перевірку знань працівників закладу: Закону України «Про охорону праці», НПАОП 0.00-7.11-12 «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників», нормативних актів з профілактики невиробничого травматизму, охорони здоров'я, пожежної, техногенної та радіаційної безпеки, цивільного захисту, гігієни праці, виробничої санітарії, поводження в надзвичайних ситуаціях тощо.

Окрім цього 20 грудня було проведено навчальну пожежну тривогу. Головною метою проведення навчального тренування стала перевірка готовності здобувачів, викладачів та персоналу структурних підрозділів до швидкої і безпечної евакуації.

Проведення перевірки знань та навчальної пожежної тривоги показало, що здобувачі, викладачі та персонал структурних підрозділів ознайомлені з правилами пожежної безпеки та правилами поведінки під час пожежі.

 

До Дня української писемності та мови цикловою комісією гуманітарних дисциплін було ініційовано питання підтримання щорічної акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності", до якої мали долучитися здобувачі освіти закладу, представники адміністрації закладу, науково-педагогічні працівники, учні 9-х класів ЗОШ м. Миколаїв та інші бажаючі. Початок акції — 08 листопада 2019 р. об 11:00. Місце проведення — бібліотека ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж», де за допомогою завідувача бібліотеки Кальмус Л.М, голови циклової комісії Вовк Н.Й., викладача циклової комісії програмної інженерії Морозова С.І. та здобувачів освіти групи Р-218 (куратор Надич М.М.) було якісно організовано проведення заходу.

Об 11:20 у прямому ефірі з радіостудії Українського радіо на Хрещатику, 26 диктант читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який складає тексти диктанту останні 13 років. Цього року автор вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису (наприклад, вебкамера, «цифра», пів століття).

Присутні читальної зали коледжу віртуально приєдналися, за допомогою сучасних технічних засобів, до читальної зали Національної бібліотеки ім. В. Вернадського, де писали диктант запрошені гості — політики, селебріті, журналісти.

Зі вступним словом перед диктантом до всіх присутніх звернулась Надія Йосипівна Вовк, голова циклової комісії гуманітарних дисциплін, розповівши, що Всеукраїнський радіодиктант національної єдності було започатковано 2000 року з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку слухачі, а віднедавна й телеглядачі (акцію транслює телеканал UA: Перший) можуть взяти участь у написанні диктанту й перевірити, наскільки добре вони знають мову. Вовк Н.Й. наголосила, що пишуть диктант і за межами України. Торік на адресу Українського радіо надійшло 32779 диктантів. З них без помилок написали 311 учасників.

Також Надія Йосипівна побажала всім присутнім успіх у написанні даного диктанту.Викладачем гуманітарної комісії Молчановою О.О. було ініційовано облаштування фотозони, де всі бажаючі змогли приміряти корону мовознавства та мовокапелюх.

27 листопада 2019 року в ДВНЗ "Миколаївський політехнічний коледж" відбувся практичний семінар кураторів на тему "Соціально-превентивні психологічні заходи протидії депресивній та суїциїдальній поведінці молоді". Семінар проводили куратори відділення "Морського та річкового транспорту" на чолі з завідувачем відділення Степаненко А.І.

Перед кураторами груп виступив заступник завідувача відділення Шапорда В.А, який наголосив на питаннях депресивного стану та його наслідках.

В межах семінару відбулась зустріч з провідним практичним психологом Обласної бібліотеки юнацтва Чередниченко Мариною Олегівною, яка наголосила на основних мотивах суїциїдальної поведінки серед юнацтва.

Перед кураторами груп коледжу виступила практичний психолог Пархоменко Марина Михайлівна, яка наголосила на діагностиці та способах корекції суїциїдальної поведінки, повідомивши, що достовірно визначити, чи будуть скоєні суїцидні дії підлітком, практично неможливо.

Завдяки даному семінару до кураторів груп було донесено, що всебічне вивчення феномена суїциду допоможе розробити нові методи попередження та корекції суіциїдальної поведінки. Слід пам’ятати, що підліткам не загрожує суїцид, поки до головної проблеми, до основного страждання не приєднаються інші. Якщо все в їх житті йде нормально, одна, єдина проблема, навіть найболючіша, небезпеки не становить.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder news/30112019 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

30 листопада 2019 року в ДВНЗ "Миколаївський політехнічний коледж" відбувся практичний семінар кураторів на тему "Профілактика запобігання булінгу".

Семінар проводили куратори відділення "Телекомунікацій та інженерії програмного забезпечення" на чолі з завідувачем відділення Конюховою Н.А. Доповідала про поняття "булінгу", його форми, структури та компоненти куратор групи П-416 Молчанова О.О.

Для докладного інформування кураторів груп про відповідальність за вчинення булінгу було запрошено представницю патрульної служби Хитько А.А.

Також практичним психологом коледжу Пархоменко М. М. було проведено консультування кураторів груп з приводу проведення анкетування, рекомендованого МОН України та залучення їх до психологічної гри.

{gallery rows=1 cols=2 preview_width=50 preview_height=50 preview_crop=yes lightbox=boxplus/dark lightbox_thumbs=none rotator_orientation=vertical loop=off caption_position=overlay-top}news/30112019{/gallery}

15 листопада 2019 року на базі коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ відбувся семінар-тренінг бібліотечних фахівців закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації.