Нова генерація лідерів: Олег Дорош

17 травня в Обласній бібліотеці для юнацтва в рамках циклу бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” відбулася зустріч студентів Миколаївського політехнічного коледжу з журналістом та поетом Олегом Дорошем.

Модератор заходу Андрій Алієв представив гостя і надав коротку біографічну довідку: Олег Гордій (справжнє прізвище героя зустрічі) народився в Миколаєві, навчався в МНУ ім. В. О. Сухомлинського, а також заочно у Львівській академії друкарства, працював викладачем і педагогом-організатором у ЗОШ №25, нині — журналіст телеканалу “МАРТ”, де за чотири роки пройшов шлях від кореспондента до ведучого випуску новин.

Олег доповнив розповідь про себе цікавинками про історію виникнення свого творчого псевдоніму (Дорош — від назви села Дорошівка на Миколаївщині), кумедними випадками з насиченого подіями журналістського життя.

Останні штрихи життя і творчості Олега Дороша були нанесені завдяки біобібліографічному покажчику “Ми ще ростем. Ми виростем. Ми будем”, укладеному фахівцями бібліотеки для юнацтва і презентованому на зустрічі. Один з розділів даного видання про молодих миколаївських письменників і поетів присвячений саме Олегу. Для нього це стало справжнім сюрпризом.

Олег Дорош розповів про свої творчі проекти, поділився приємною новиною: нещодавно побачила світ його дебютна книга “Сьогодні і завжди”. Привітати колегу і друга прийшли миколаївські поети, журналісти Ольга Сквірська, Артем Куцолабський, Макс Айдахо, разом з якими О. Дорош бере участь у творчому фестивалі “Спаський трамвай”. У виконанні автора прозвучали вірші про улюблені місця рідного міста — Сухий фонтан, Шуховську вежу, Абісінію. З особливим теплом та вдячністю поет присвятив деякі вірші своїм дідусю та бабусі.

Олег відповів на численні запитання студентів політехнічного коледжу. Молодь цікавилася, коли він почав писати вірші, які оцінки мав у школі з літератури, на якій мові він думає, скільки мов знає.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 21.05.2018 №837-л у Державному вищому навчальному закладі "Миколаївський політехнічний коледж" з 30 травня 2018 р. по 1 червня 2018 р. проводиться акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів спеціальності 5.03050201 "Інформаційна діяльність підприємства".

Очолює комісію Клименко Наталія Анатоліївна - Доцент кафедри економічної кібернетики Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат економічних наук, член комісії Власюк Юлія Іллівна - голова циклової комісії обліково-економічних дисциплін Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, викладач вищої категорії.

В рамках проведення акредитаційної експертизи студенти другого і третього курсів спеціальності "Інформаційна діяльність підприємств" писали експертні контрольні роботи перевірені навчально-методичні комплекси з навчальних дисциплін, проведена зустріч з викладачами коледжу.

10-11 квітня 2018 на Центральному стадіоні м.Миколаєва пройшли змагання з легкої атлетики серед студентів ВНЗ типу коледж в залік XVII обласних Спортивних ігор. Збірна команда коледжу посіла ІІ загальнокомандне місце. Найвагоміший вклад в цей результат внесли студенти:

Романовський Олександр  Т-315  400 м. 52.9 І
800 м. 2:08:5 І
Ізбаш Ілля  П-216  100 м. 11.1 І
200 м 22.7 І
 Литовченко Владислав  П-127  100 м.  11.6 III 
400 м.  55.7 ІІІ
 Третяк Богдан Т-216 100 м.  11.3 ІІ
 Уніченко Дмитро  Еп-414  100 м.  12.3 IV
200 м.  25.7 ІІІ 
 Довгорученко Владислав  Х-315  400 м. 58.8 V
800 м. 2:15:9 ІІІ 
 Климов Олександр  Еп-315   200 м.  25.9 ІV 
400 м. 58.3 ІV
Ніколаєнко В'ячеслав Еп-315 800 м. 2:18:6 ІV

З поміж багатьох гарних традицій Миколаївського політехнічного коледжу особливо вирізняється зустріч випускників усіх поколінь.

19 травня 2018 року в Державному вищому навчальному закладі «Миколаївський політехнічний коледж» відбулася урочиста подія, що поєднала щиру радість та дружнє спілкування випускників. Цьогоріч символічними очільниками Ювілейної зустрічі є випускники далекого 1968 року, які святкують 50 річчя отримання диплому в Миколаївському суднобудівному технікумі (сьогодні це Миколаївський політехнічний коледж).

(в першому ряду зліва направо: Баулін Сергій Олексійович - 2011 - 2014 рік перший заступник Голови Державного космічного агентства України. В даний час консультант»; Зайковский Олег Сергійович – директор Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»;Тулуб Василь - інженер Чорноморського суднобудівного заводу; Кіпер Тамара – домогосподарка;Дубров Леонід Петрович - член-кореспондент Академії технологічних наук України, директор ТОВ ПРОЕКТНО-ДИЗАЙНЕРСЬКЕ БЮРО "ПРОЛАЙН", нагороджений орденом «Знак пошани». Другий ряд справа наліво: Гейвіл Павло - працює в управлінні капітана Жовтневого порту; Возіян Олексій; Дунаєвський Валерій Костянтинович конструктор оборонної промисловості Ізраїлю. Верхній ряд зліва направо: Михайлюк Віктор Михайлович - до лютого 2018 р комерційний директор приватного підприємства. У минулому - начальник сектору ЦНДІ «ЛОТ», заст. директора, головний інженер заводу «Металіст»; Ткаленко Вадим – приватний підприємець; Крайній праворуч - Кіпер Володимир- художник.)

З вітальним словом до випускників та гостей звернувся директор коледжу Олег Зайковський, який відзначив, що приємно бачити випускників далекого 1968 року, які різні між собою за посадами і баченням життя, але сьогодні їх дороги злилися в одну, єдину, яка повернула їх в студентські роки, до рідного технікуму (сьогодні коледжу). Олег Сергійович побажав випускникам життєвої енергії й оптимізму, миру, достатку, благополуччя та приємної мандрівки у студентські роки.

Невблаганний час і життєві обставини звузили коло присутніх: комусь завадила прийти хвороба, деякі виїхали за межі країни, але всі, хто мав можливість, прийшли, а решта зателефонували, причому деякі - з-за кордону. Приємно спостерігати за людьми, які не відчувають свого віку. Часто буває, що колишні одногрупники не відразу впізнають один одного. Але не в нашому випадку! Турбота про кожного – хто і де? Як справи? Чого досяг і як сім’я?

Сідають на студентську лаву в цей день поважний професор і вдалий підприємець, відомий політик і знаний всій Європі керівник підприємства, державний службовець і дбайливий господар. Сідають батьки й матері, які привели вже до коледжу своїх дітей, онуків і утворили своєрідну династію.

Обійми, розмови, спогади й очі наповнені радістю від зустрічі. В цей же день плани на майбутнє. Деякі з них є активними учасниками коледжівського життя.

І у всій цій урочистій метушні турбота про тих, хто приїхав з певним щемом у серці. Сивочолі, обтяжені досвідом, красиві й стрункі, запальні й повні амбітних планів на майбутнє, дякують директору, своїм небагатьом які залишились в живих викладачам, рідним лекційним аудиторіям, своїм однокурсникам за знання, успішний старт, за свою юність.

12 травня 2018 в місті Миколаєві проводилось спортивне свято "Олімпійський день".

Студенти Миколаївського політехнічного коледжу взяли активну участь в цьому заході. Під час забігу студентської молоді І місце посів студент коледжу Довгорученко Владислав група Х-315, на ІІІ місці студент групи П-117 Кудрич Дмитро. Першою серед дівчат була студентка групи П-315 Цимбалюк Анастасія

Всі учасники отримали призи і грамоти, які підтверджують, що вони взяли участь в Олімпійському дні, який проводився під егідою Національного Олімпійського комітету України