English Ukrainian
   
   

Спеціальність
133 Галузеве машинобудування: Машинобудування та матеріалообробка
Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях 

Світ техніки захопить Вас! Викладачі навчать Вас працювати з комп`ютерною технікою, створювати програми для верстатів з числовим програмним керуванням, конструювати деталі машин та механізмів, розробляти технологічні процеси для обробки деталей на металорізальних верстатах, виконувати вимірювання сучасними приладами, працювати з приладними комп`ютерними програмами. Ви отримаєте навички організаторської та управлінської діяльності, знання основ економіки та менеджменту.

Випускники одержують кваліфікацію технік-технолог.

Вони повинні знати: систему технологічної підготовки виробництва, основне технологічне обладнання верстатообробного виробництва, стандарти, технічні умови і нормативні документи з проектування дільниць, з правил безпеки та охорони праці.

Вміти розробляти керуючі програми для автоматизованого обладнання, технологічні процеси виготовлення деталей машин і механізмів, знаходити раціональні варіанти використання технологічного обладнання, визначати економічну ефективність спроектованих технологічних процесів, оформляти технологічну документацію, читати креслення.

Технік-технолог може працювати: оператором на верстатах з програмним управлінням, оператором на багатоцільових верстатах, контролером ВТК, майстром виробничої дільниці, конструктором по проектуванню технологічного оснащення цеху, технологом по розробці технологічних процесів, технологом з програмування верстатів і автоматичних ліній. 

Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях