English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

Нова генерація лідерів: Олег Дорош

17 травня в Обласній бібліотеці для юнацтва в рамках циклу бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” відбулася зустріч студентів Миколаївського політехнічного коледжу з журналістом та поетом Олегом Дорошем.

Модератор заходу Андрій Алієв представив гостя і надав коротку біографічну довідку: Олег Гордій (справжнє прізвище героя зустрічі) народився в Миколаєві, навчався в МНУ ім. В. О. Сухомлинського, а також заочно у Львівській академії друкарства, працював викладачем і педагогом-організатором у ЗОШ №25, нині — журналіст телеканалу “МАРТ”, де за чотири роки пройшов шлях від кореспондента до ведучого випуску новин.

Олег доповнив розповідь про себе цікавинками про історію виникнення свого творчого псевдоніму (Дорош — від назви села Дорошівка на Миколаївщині), кумедними випадками з насиченого подіями журналістського життя.

Останні штрихи життя і творчості Олега Дороша були нанесені завдяки біобібліографічному покажчику “Ми ще ростем. Ми виростем. Ми будем”, укладеному фахівцями бібліотеки для юнацтва і презентованому на зустрічі. Один з розділів даного видання про молодих миколаївських письменників і поетів присвячений саме Олегу. Для нього це стало справжнім сюрпризом.

Олег Дорош розповів про свої творчі проекти, поділився приємною новиною: нещодавно побачила світ його дебютна книга “Сьогодні і завжди”. Привітати колегу і друга прийшли миколаївські поети, журналісти Ольга Сквірська, Артем Куцолабський, Макс Айдахо, разом з якими О. Дорош бере участь у творчому фестивалі “Спаський трамвай”. У виконанні автора прозвучали вірші про улюблені місця рідного міста — Сухий фонтан, Шуховську вежу, Абісінію. З особливим теплом та вдячністю поет присвятив деякі вірші своїм дідусю та бабусі.

Олег відповів на численні запитання студентів політехнічного коледжу. Молодь цікавилася, коли він почав писати вірші, які оцінки мав у школі з літератури, на якій мові він думає, скільки мов знає.