English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

26 лютого 2019 року ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» відновив традицію визначення найкращого, найспритнішого та найбільш мужнього здобувача освіти, що боровся за звання «Містер Політеху» -2019». Захід було проведено під гаслом «Спорт – це спосіб життя». Бо спорт – важливий для кожної сучасної людини, а для молодого покоління особливо. Саме за його допомоги людина має можливість перевірити на що здатна. Саме талановиті, розумні, креативні, веселі, сильні, ерудовані, харизматичні нащадки колишніх козаків взяли участь у конкурсі та представили вид спорту, який їм припав до душі. Отже, участь брали:

 • Богачов Павло, група Т-217, спеціальність «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і роботою технічних комплексів», вид спорту – ММА;
 • Ковальчук Даніїл, група Б-118, спеціальність «Облік і аудит на підприємствах і в організаціях, вид спорту – баскетбол;
 • Савун Ілля, група Р-118, спеціальність «Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок», вид спорту – плавання;
 • Старовойтов Олександр, група Х-316, спеціальність «Машинобудування та матеріалообробка», вид спорту – дзюдо;
 • Стройнов Олександр, група П-128, спеціальність «Програмна інженерія», вид спорту – футбол.

 

Кожен учасник знав, що має пройти нелегке випробовування, але остаточну крапку у боротьбі за звання «Містер Політеху» ставило журі, до складу якого входили представниці найпрекраснішої половини людства, а саме: Головченко Марина Вікторівна, заступник директора Коледжу преси та телебачення, голова журі; Трегубова Катерина Юріївна, творча людина, помічник народного депутата України Жолобецького О.О.; Логвінова Ольга Григорівна, бізнес-леді; Довгаль Олена Валеріївна, доцент Миколаївського національного аграрного університету, кандидат економічних наук; Скорох Оксана, амбасадор, лідер компанії AVON. Також на святі працювала наглядова комісія у складі талановитих та найкращих чоловіків України: Талпа Дмитро, засновник та директор Студії декору та флористики «Букетики»; Федорченко Євген Миколайович, комерційний директор Active-SPA wellness студії; Острєв Андрій Петрович, голова наглядової комісії, шанована людина в Україні, політтехнолог, тренер, бізнесмен; Чередниченко Олег – король десертів. Винятком у складі наглядової комісії стала бізнес-леді, актриса творчого об’єднання «Простые люди», стендап-комік, екс-капітан КВК збірної м. Миколаїв «Гарячі голови» - Погосова Анастасія. Змагалися хлопці у таких конкурсах:

 1. Спортивний моціон
 2. Візитна картка
 3. Фізкультхвилинка
 4. Реклама спеціальності
 5. Розминка «Хто найрозумніший?!»
 6. Моє захоплення

Змагання були цікавими, хвилюючими для глядацької аудиторії, оскільки виступи учасників конкурсу переплітались з виступами творчих колективів міста, рекламними паузами на виступи здобувачів освіти коледжу, пародійними номерами викладацького складу та розіграшем призів. Гостями свята стали: здобувачі освіти кафедри хореографії МФ КНУКіМ під керівництвом Мерлянова Михайла, заслуженого працівника культури України, доцента; гурт української пісні Обласної філармонії «Вільні козаки»; народний художній колектив, ансамбль танцю «Юність Прибужжя» (керівник Белічко Ігор); здобувачі освіти коледжу, які підтримують імідж навчального закладу значними спортивними досягненнями, та викладачі фізичної культури коледжу, які присвятили своє життя спорту; народний художній колектив, ансамбль танцю "Джерельце".(керівник Макарова Ганна)

Всі з нетерпінням очікували на результати конкурсу - оцінки журі. Отже, переможцем конкурсу, «Містером Політеху» - 2019» став СТАРОВОЙТОВ ОЛЕКСАНДР, який також здобув звання переможця у номінації «Містер глядацьких симпатій». В інших номінаціях перемогли: «Містер Винахідливість» - Богачов Павло; «Містер Досконалість» - Ковальчук Даніїл; «Містер Артистизм» - Савун Ілля; «Містер Ерудит» - Стройнов Олександр.