English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - 2019


День відкритих дверей - не простий захід, а один з найважливіших, оскільки саме в цей день абітурієнту надається можливість остаточно прийняти рішення вступати або не вступати в обраний заклад вищої освіти. Для тих, хто ще не визначився з вибором - це хороша можливість ближче познайомитися з конкретним місцем подальшого навчання і визначитися, чи підходить даний навчальний заклад Вам чи ні.
06 квітня 2019 р. в ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» було проведено День відкритих дверей.
Знайомство розпочиналося буквально з порога: свої інформаційні стенди, виставкові зразки, сучасні розробки в коридорі корпусу розгорнули всі випускаючі комісії. Це дозволило гостям одразу після реєстрації поспілкуватися біля них з викладачами та очільниками комісій та отримати відповіді на запитання щодо спеціальностей, організації практик, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо.
Комісія суднобудівних дисциплін - представила макети кораблів та надала інформацію щодо суднкорпусоудування та монтажу проектування і обслуговування суднових машин, механізмів та систем.
Комісія прикладної механіки та галузевого машинобудування - представила зразки верстатів та ознайомила з роботою верстатів з числовим програмним управлінням і робототехнічних комплексів.
Комісія електротехнічних дисциплін - представили стенди з електричним обладнанням, електроприбори та будинок з альтернативними видами енергії.
Комісія телекомунікацій та радіотехніки - представили радіоелектронні апарати та прилади, світлодеодні конструкції, Light-box, smart-box, Led світломузику, світломузику з мікрофонами, Led індикацію «бігуча стрічка».
Комісія інженерії програмного забезпечення - представили комп’ютерні програми написані здобувачами освіти.
Комісія управління, адміністрування та соціально-поведінкових наук представили «Музей економіки» в якому була можливість ознайомитись з приладами обліку починаючи з рахівниць - закінчуючи сучасними калькуляторами та комп’ютерами. А також була проведена виставка грошей починаючи з купонів і закінчуючи сучасними грошима.
Центр професійної освіти фахівців морської індустрії (миколаївське морехідне училище), який функціонує на базі коледжу представив різноманітні стенди з морськими вузлами, засобами захисту на воді і особливу увагу привернуло легке пирнальне обладнання.
Абітурієнтам була надана відмінна можливість ознайомитися з коледжем, спеціалізаціями та викладачами, а також з перших вуст дізнатися про вступ, навчання і студентське життя.
Офіційна частина проходила по стандартному регламенту:
- вступна промова директора;
- виступ відповідального секретаря приймальної комісії;
- виступи голів випускаючих комісій;
- виступ викладача Центру професійної освіти фахівців морської індустрії.


Директор коледжу, Зайковський Олег Сергійович - розповів про історію та традиції коледжу, про особливості навчання в ньому й про перспективи, які відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати тут вищу освіту. Ну і, звісно, про вимоги до них. А ще він говорив про унікальні можливості для всебічного оволодіння обраним фахом, що їх надає коледж усім своїм здобувачам освіти. Також розповів щодо організації практик і можливостей працевлаштування за обраним фахом.
Докладніше про умови вступу у 2019 році розповіла учасникам відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Добраш Анна Анатоліївна. Вона зупинилась на окремих питаннях процедури вступу до коледжу і відповіла на запитання майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.
Для батьків виступали голови випускаючих комісій та детально ознайомлювали у своїх повідомленнях, презентаціях та демонстраціях з спеціалізаціями, якою кожний з них займається.
Виступ викладача Центру професійної освіти фахівців морської індустрії Жиганова С.М. був дуже інформативним та
емоційним. Він розповів про важливість та затребуваність професії моряка. Говорив про плюси і мінуси професії. Серед переваг, звичайно ж, висока зарплата, можливість побачити світ, постійне професійне зростання. Звичайно, непросто знаходиться 6-8 місяців далеко від дому та часто доводиться працювати без вихідних, але результат того вартий.
Після офіційної частини всі присутні мали можливість ознайомитися з усіма спеціалізаціями коледжу з обладнанням, спеціалізованими кабінетами, аудиторіями та лабораторіями.
Учасникам Дня відкритих дверей роздавалися й відповідні друковані матеріали. Для охочих також було організовано екскурсію по коледжу.
Абітурієнти цікавились особливостями обраних спеціалізацій, професійними перспективами, вступними іспитами та іншими особливостями вступу. Батьків цікавила практична сторона: статус коледжу, викладацький склад, умови мешкання для іногородніх, особливості платного навчання, пільги.
В день відкритих дверей абітурієнти та їх батьки особисто спілкувались з адміністрацією коледжу, придивлялись до спеціалізацій та викладачів, матеріально-технічної бази — починаючи з аудиторій, лабораторного обладнання, бібліотеки та закінчуючи їдальнею і спортивними майданчиками та секціями.


Будемо раді бачити Вас у складі наших студентів.