English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

«ТИЖДЕНЬ СПЕЦІАЛЬНОСТІ »

КОМІСІЇ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

З 19 до 23 березня 2018 р. комісія електротехнічних дисциплін проводила «Тиждень спеціальності» 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

МЕТА : розвиток інтересу у студентів до обраної професії, активізація їх творчих і професійних здібностей , залучення студентів до позаурочної роботи.

ЗАВДАННЯ : вдосконалення професійної майстерності викладачів через участь в організації та проведенні визначних і позаурочних заходів, використання різноманітних форм і методів роботи для розкриття творчого потенціалу студентів і викладачів.

В межах « Тижня спеціальності» було організовано та проведено ряд цікавих заходів.

19 березня Відкриття «Тижня спеціальності» і конкурс плакатів в якому брали участь студенти з 2-4 курсів. Перемогу в конкурсі здобули студенти групи Еп-315.

20 березня Електротехнічний брейн-ринг між студентами груп Е-216, Еат-216, Еп- 216 провели викладачі комісії Швець Н.О., Гожа Т.О., Жигадло О.О. та голова циклової комісії - Мещанінова О.А.

Для всіх вболівальників гри було запропоновано конкурс «Кіт у мішку».

Студенту потрібно визначити предмет, що знаходиться в чорному мішку та за допомогою рухів зобразити для відгадування учасниками конкурсу

Перемогу в конкурсі здобула команда студентів групи Е-216.

21 березня проведено інтелектуальну гру «Технократи-ерудити», в якій брали участь студенти третього курсу груп Е-315 і Еп-315. Конкурс складався з теоретичної і практичної частини. Студенти відповідали на питання професійно-практичного навчального циклу, практична частина конкурсу складалася з виконання завдання з дисциплін «Основи електроніки та мікроелектроніки» - збирання макету мікропроцесорного рідко-кристалічного індикатора за заданою схемою і «Теорія електромонтажних робіт» - окінцювання жил проводів, ущільнення і збирання схеми.

Конкурс оцінювали викладачі комісії Хорошок С.В., Сомрякова І.Ф., Ярохін О.В. на чолі з заступником директора з виховної роботи Забабуріної Н.В. Перемогу в інтелектуальній грі здобула група Е-315.

Для студентів 2 курсу спеціалізації «Обслуговування, діагностика та ремонт автотранспортних засобів» групи Еат-216 викладачем Рижовою В.Ю. було організовано екскурсію на підприємство Н АВТОФОРД. Під час екскурсії студенти зрозуміли престижність та актуальність вибраної професії, взяли участь у презентації автомобілів провідних професійних дилерів марки « NISSAN», «BMW», «FORD». Працівники сервісного центру познайомили студентів з методами діагностики, проходження технічного обслуговування та ремонту автомобілів.

22 березня Викладачами Бутером О.Є. і Вовком О.Б. було організовано вікторину «Хто краще знає автомобіль» для студентів 3 і 4 курсів, груп Еат-315, Еат-325, Еат-414. За результатами вікторини, перемогу здобула група Еат-325, також було визначено студентів, які брали активну участь в конкурсах.

23 березня відбулося закриття та підсумки проведення «Тижня спеціальності» на якому були присутні директор коледжу, заступник директора з ВР, завідувач відділення, голова циклової комісії, викладачі, куратори навчальних груп. Переможців конкурсів і студентів, які брали активну участь в проведені заходу було, нагороджено грамотами, подяками та подарунками.

Директор коледжу Зайковський О.С. у привітанні зазначив, що такі виховні заходи активізують пізнавальну діяльність студентів, стимулюють їх до творчого пошуку, наукових досліджень, створюють активний тандем «студент – викладач».