English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   
   

Спеціальність
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка: Обслуговування, діагностика та ремонт автотранспортних засобів

Наш край є одним з регіонів з високо насиченим автомобільним та тракторним парками і має велику кількість підприємств, які його обслуговують: автотранспортні підприємства (АТП), станції технічного обслуговування (СТО), організації, які мають транспортні відділи.

Зростає кількість транспортних засобів іноземного та вітчизняного виробництва з сучасним електричним, електронним та мікропроцесорним обладнанням, яке при обслуговуванні потребує висококваліфікованих фахівців.

Сучасні транспортні засоби неможливо експлуатувати без періодичного кваліфікованого технічного та діагностичного втручання в їх електричні та електронні комплекси.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється для роботи в галузі технічного обслуговування і ремонту електричного і електронного устаткування автомобілів, тракторів і інших автотранспортних засобів, а також для обслуговування і ремонту сервісного контрольно-діагностичного устаткування, участі у впровадженні нового обладнання. Випускники здобувають кваліфікацію техніка-електромеханіка.
Молодший спеціаліст може працювати в галузях, що експлуатують транспортні засоби незалежно від форми власності, на автотранспортних підприємствах, сервісних станціях і пунктах технічного обслуговування автомобілів і тракторів.
Підготовка спеціалістів у коледжі адаптована до потреб ринку праці, СТО та підприємств середнього і малого бізнесу, які займаються вантажними та пасажирськими перевезеннями.
Випускник коледжу одержує кваліфікацію «Технік-електромеханік» з освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» Згідно з галузевим стандартом освіти фахівець здатний виконувати таку роботу та обіймати посади: технік з експлуатації та ремонту устаткування; технік з налагодження та випробувань; механік з ремонту електрообладнання автомобілів і тракторів; акумуляторник.
Спеціальність 5.03070205   Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів


Технічні функції:

  • організація та проведення ремонту електроустаткування та електронних систем автотракторних засобів;
  • використовуючи сучасні технічні досягнення та передові методи діагностики ТО та ремонту, вміти проводити модернізацію електроустаткування та електронних систем автотракторних засобів;
  • використовуючи сучасну елементарну базу та технічну документацію вміти вибирати необхідні прилади електроустаткування, проектувати електричні та функціональні схеми, оцінювати надійність та безпечність встановлених приладів. Вибирати необхідну діагностичну апаратуру, вимірювальну техніку та інше обладнання для постів, дільниць ТО і ремонту електроустаткування автотранспортних засобів.

Експлуатаційні функції:

  • робота з контрольно-вимірювальними приладами, електронною вимірювальною технікою, діагностичною апаратурою.

Робота з клієнтами:

При спілкуванні з клієнтами уміти провести ділову бесіду. Консультувати клієнтів щодо діагностики, технічного обслуговування та ремонту електроустаткування транспортних засобів. Вміти зробити свої послуги конкурентоспроможними і такими, які користуються попитом.
Молодші спеціалісти призначені для роботи на підприємствах, які експлуатують авто-тракторну техніку (в т.ч. спеціалізовану сільсько-господарського призначення) незалежно від форм власності: автотранспортні підприємства, сервісні станції та пункти ТО автомобілів, тракторів, комбайнів, сільськогосподарські підприємства, машинно-тракторні станції. Електромеханік може використовуватись на первинних посадах з технічного обслуговування і ремонту, електротехнічного та електронного устаткування автомобілів і тракторів та майстра ремонтної дільниці (цеху).
Студенти спеціальності у вільний від навчання час мають можливість навчатися на базі коледжу на курсах водіїв і отримати водійське посвідчення категорії «В».