English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

Патріотично-виховні західи

З 9 по 13 жовтня у ДВНЗ "Миколаївський політехний коледж" проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін, у межах якого були проведені освітні і розважальні заходи х національно-патріотичного виховання. У бібліотеці коледжу спільно з науковцями музею імені Верещагіна пройшла цікава і пізнавальна лекція «Козацькому роду немає переводу» , в ході якої студенти дізналися багато нового про мистецтво козацької доби, звичаї нашого краю, мали можливість власноруч доторкнутися до зразків старовинної вишивки.

10 жовтня відбувся конкурс читців-декламаторів, які представили слухачам кращі зразки поетичних творів українських авторів. Протягом години лунало дзвінке українське слово, що задаровує своєю милозвучністю. Конкурсанти показали уміння виразного читання різножанрових поезій, зуміли доторкнутися до найпотаємніших куточків душі кожного слухача.

«Не минайте ярмарку нашого, заходьте, покуштуйте «страв українських, поласуйте солодощами», – так закликали до гостини господарі гостей коледжу. Чого тут тільки не було: і пиріжки рум’яні, деруни з цибулями, а вареників – із сиром, із м’ясом, із капустою, з вишнями! А голова усьому – пшеничний і пухкий, запашний коровай.

Майбутні захисники Вітчизни показали усім наскільки вони витривалі, сильні, мужні. Ім. піддається гиря пудова, вони прудкі, як стріли з корчака, їх кулі потрапляють в ціль. Надійною опорою гравцям «Козацьких розваг» стала команда викладачів, що запальним танком і жартівливою піснею підтримала учасників ігри.

Студенти коледжу організували виставку поробок із природного матеріалу «Осінь в Січі». Тут як найкраще розкрилися таланти нашої молоді, їх уява не знає меж, фантазії на народну тематику вразили глядачів, перенесли їх у далеку минувшину, де квітнуть вишневі садки за перелазами, господині лаштують вечерю, а козаки гострять на ворога шаблі.

13 жовтня, напередодні святкування Дня захисника України в Державному вищому навчальному закладі «Миколаївський політехнічний коледж» патріотично-виховний захід «Наша воля, наша слава не вмре, не загине». Захід приурочений до Дня захисника України, який святкують в наш державі 14 жовтня, мав на меті донести молодому поколінню важливість та цінність традицій українського народу. Повага до історичних традицій, прийнятність їх основою формування громадянської позиції студентства. Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи життям, захищає наш Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі Мільйони людей вірять, що небо нашої України - неньки стане мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше - оберігати мир! Хвилиною мовчання та молитвою присутні вшанували пам'ять і подвиги героїв, славних воїнів - визволителів у роки Другої світової війни, героїв небесної сотні, героїв АТО, а також студентів Миколаївського політехнічного коледжу, які поклали голови, захищаючи рідну землю: Максим Алдошин Ігор Музика Олександр Деревянченко Ми дякуємо солдатам У країни; нехай Ваша сила і мужність завжди опираються на любов і підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров'я, успіхів і надійного тилу!