English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

Електротехнічне відділення

ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» розпочав свою роботу в 1930 році, коли був заснований «Миколаївський суднобудівний технікум», і з того часу найбільшим і найпопулярнішим відділенням є електротехнічне відділення.

Електротехнічне відділення готує фахівців спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», за двома освітньо-професійними програмами:

- «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»;

- «Обслуговування, діагностика та ремонт автотранспортних засобів»;

та спеціальності 131 "Прикладна механіка" за освітньою програмою

-"Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів".

Відділення очолює Гожа Тетяна Олександрівна, викладач спеціальних дисциплін електротехнічної комісії, викладач вищої категорії.   

Всього на відділенні навчається  244 здобувачів освіти за денною та заочною формою навчання.

Освітньо-виховний процес забезпечують 37 викладачів комісії електротехнічних дисциплін та  інших комісій, серед яких більшість має вищу та першу категорію.

Головна мета роботи наших викладачів полягає у допомозі здобуття і підвищення рівня знань здобувачів освіти та підготовки до засвоєння цих знань на практиці.

Для отримання якісної освіти в коледжі створені всі умови: наявна лабораторно-технічна база з профільних дисциплін. Лабораторії устатковані діючими стендами, макетами і сучасним обладнанням, необхідним для здобуття майбутньої спеціальності.

Для вдосконалення професійних умінь та навичок за фахом, закріплення, розширення та систематизації знань, придбання практичного досвіду, під час навчання здобувачі освіти проходять чотири види практик: навчальну, професійно-виробничу, технологічну, переддипломну, які проводяться в майстернях коледжу та на підприємствах міста, таких як АТ «Екватор», ТОВ «Нібулон», ТОВ «Богдан Авто Миколаїв».

Здобувачі освіти електротехнічного відділення мають можливість проходити ознайомчу закордонну практику.

Наші випускники користуються великим попитом на ринку праці не тільки в місті, а й в Україні, та за її межами. Випускники електротехнічного відділення працюють на керуючих посадах в різних  підприємствах міста та області.

В центрі уваги викладачів та кураторів електротехнічного відділення – індивідуальна робота з кожним здобувачем освіти. Викладачі постійно розширюють і впроваджують нетрадиційні інтерактивні технології, що сприяє поліпшенню навчання.

На відділенні велика увага приділяється організації методичної роботи, проведенню «Тижня спеціальності», олімпіад тощо. Куратори відділення разом із здобувачами освіти беруть активну участь у виховних заходах коледжу.

Чекаємо на Вас здобувачами освіти на нашому відділенні!