English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

Відділення “Телекомунікацій та інженерії програмного забезпечення”

Відділення “Телекомунікацій та інженерії програмного забезпечення” готує фахових молодших бакалаврів за освітньо-професійними програмами:

  • Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок;
  • Програмна інженерія.

Зі спеціальності: 172 «Телекомунікації та радіотехніка» термін навчання - 3 роки 10 місяців на базі 9 класів. Освітньо-професійний ступень – фаховий молодший бакалавр, кваліфікація - радіоелектронік.

Спеціальність забезпечує фундаментальну підготовку в галузі електронної техніки та її елементної бази, фізичних основ конструювання та виробництва засобів зв'язку, пристроїв передачі інформації; проектування функціональних вузлів і систем передачі даних, використання цифрових систем і інтелектуальних комп'ютерних технологій.

Зі спеціальності: 121 «Інженерія програмного забезпечення» термін навчання – 3 роки 10 місяців на базі 9 класів. Освітньо-професійний ступень – фаховий молодший бакалавр, кваліфікація - технік-програміст.

Спеціальність охоплює всі аспекти розробки програмного забезпечення від початкових стадій створення специфікації до підтримки системи після здачі в експлуатацію.

В процесі навчання вивчаються мови програмування та технології розробки веб-сайтів, загальна теорія проектування, конструювання та моделювання програмного забезпечення, управління проектами з розробки програмних систем.

Всього на відділенні навчається 230 здобувачів освіти за денною формою навчання.

Формування певних практичних умінь і навичок здобувачі освіти здійснюють в ході лабораторних і практичних занять, які проводяться на сучасному телекомунікаційному і комп'ютерному обладнанні з використанням сучасного програмного забезпечення, для чого робочими програмами навчальний дисциплін передбачено не менше 50% навчального часу.

Всі практичні та лабораторні заняття на відділенні проходять з використанням навчально-матеріальної бази. База відділення містить 8 лабораторій. Проведення практик здобувачів освіти організоване та проводиться в компаніях партнерах коледжу (Державне Південне виробничо-технічне підприємство, OOO C&NT).

Викладачі відділення навчать Вас основним принципам і практичним навичкам необхідних для успішного працевлаштування в кращих телекомунікаційних і комп'ютерних підприємствах України.