English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

Відділення морського та річкового транспорту

На відділенні Морського та річкового транспорту навчаються понад 200 здобувачів освіти. Відділення здійснює підготовку студентів за спеціальностями: 135 Суднобудування за освітньо-професійними програмами Монтаж, проектування та обслуговування суднових машин, механізмів та систем (кваліфікація за дипломом – механік судновий), Суднобудування (кваліфікація за дипломом – технік-технолог (механіка)). 141 Електроенергетика електротехніка та електромеханіка освітньо-професійної програми Монтаж та обслуговування електроустаткування суднового електрообладнання (кваліфікація за дипломом – електромеханік загальносуднового електрообладнання). Термін навчання за даними спеціальностями на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) – 3 р. 10 місяців, освітній рівень – молодший спеціаліст. Термін навчання на базі повної середньої освіти (11 класів) – 1 р. 6 місяців, освітній рівень – фаховий молодший бакалавр.

Також відділення здійснює підготовку за новою спеціальності 271 Річковий та морський транспорт освітньо-професійної програми Експлуатація суднових енергетичних установок. Термін навчання за даною спеціальністю 3 р.10 місяців на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.). Після закінчення коледжу здобувачі освіти отримують освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр, кваліфікацію – механік (судновий). Напрямок діяльності механіків суднових – вахтовий механік на морських та річкових судах без обмеження району плавання та потужності силових установок; ремонтний механік судноремонтних, суднобудівних заводів. Випускники даної спеціальності можуть працювати механіками у господарствах, де є двигуни внутрішнього згоряння, допоміжні механізми (насоси, холодильники, компресори, котельні тощо).

Після закінчення навчання здобувачі освіти мають можливість продовжити навчання в Національному університеті кораблебудування ім. адм. С.О. Макарова, Одеській морській академії, Херсонській морській академії та інших вишах.

На відділенні працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом педагогічної діяльності та роботою за фахом, які забезпечують високий рівень підготовки здобувачів освіти.